Умови Обміну та Повернення

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути товари, придбані в «Symptomme», за умови виконання всіх норм передбачених Законом.

Умови обміну / повернення товару належної якості

Стаття 9. Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів»:

Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки.

Обмін товару належної якості провадиться:

• якщо він не використовувався;

• розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

Роз’яснення:

Не використовувався: У програмному забезпеченні не було вироблено додаткових дій, крім реєстрації. Не був ініційований діалог з лікарем за допомогою програмного забезпечення і не були введені додаткові дані про хід протікання хвороби. Перевірити, чи використовувався програмний продукт, може авторизований сервісний центр або менеджер з прийняття товару. У разі виявлення використання програмного продукту: змін в налаштуваннях, сліди використання (файли, фотографії, замітки) магазин може скористатися правом відмовити клієнту як порушення цього пункту.

Умови обміну / повернення товару неналежної якості

Стаття 8. Згідно Закону України «Про захист прав споживачів»:

У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати:

• пропорційного зменшення ціни;

Вимоги споживача, передбачені цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець доведе, що недоліки товару або послуги виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару або послуги особисто або через свого представника.

Повний і актуальний текст редакції Закону про захист прав споживачів