Короткі інструкції що до користування додатком SymptomMe

Звітування лікарю за станом у супроводі

Важливо: на кожному екрані присутній текст підказок, будь ласка, уважно читайте вказівки

1. Відкрийте додаток SymptomMe

2. (Якшо на екрані немає картки супроводу від вашого лікаря) Оберіть картку супроводу, в якій ви хочете звітувати за своїм станом – свапніть (проведіть пальцем) зону картки вліво-вправо, якщо у вас декілька активних карток супроводу або консультацій

3. Натисніть “Плюсик” внизу екрану

4. Оберіть пункт “Відзвітувати по самопочуттю”

Важливо:

– Ви можете також написати коротке повідомлення лікарю, натиснувши “Написати повідомлення”
– Якщо лікар призначив Вам здати аналіз – додаток нагадає вам додати результати дослідженнь у програму. Для додавання результатів натисніть “Додати аналізи” і додайте файл, сфотографувавши результати дослідженнь.
– У випадку призначення лікарем програми лікування (ліки, вправи, тощо), натисніть “Відзвітувати за приписом” і слідкуйте вказівкам на екрані.

4. На екрані, що з’явився оберіть один або декілька “симптомів” які наразі є актуальними для вас.

Для обрання симтому, будь ласка, проведіть пальцем вправо по симптому, або просто тапніть по ньому і оберіть опцію. Якщо якийсь симптом не є актуальним, але ви все-таки хочете наголосити і показати лікарю, що він вже пройшов, проведіть пальцем вліво по симптому і він помітиться автоматично, як відсутній.

Увага: Кількість симптомів, за якими треба слідкувати може виявитись достатнь великою, тому якщо ви не знаходете якійсь симптом, просто проскрольте екран вниз. Якщо у вас виявився симптом, за яким лікар не призначив наглядати та відмічати, негайно повідомте лікаря у коментарях до картки супроводу. (див. секцію 3. цієї інструкції, розділ “Важливо”)

5. Після відмічання симптомів, будь ласка натисніть зелену галочку, щоб зберегти результати і надіслати їх лікарю

 

Якщо все зроблено правильно, у вас повинен оновитись екран і ви повинні побачити графіки з динамікою по симптомам

Ви як і лікар, можете дивитись і аналізувати процес вашого одуження.

Бажаємо вам не хворіти.

 

Якщо залишились питання, задавайте їх у спеціалізованому Вайбер Каналі (всі відповіді будуть приватними, тоже на хвилюйтесь за те, що хтось це побачить)